Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Skierniewice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli szukasz systemu energii odnawialnej w obszarze łódzkim, zespół MK Fotowoltaika ze Skierniewic jest tutaj, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc Ci zdobyć układ energii słonecznej zainstalowany w Twoim budynku lub firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Układy energii solarnej to innowacyjny i stabilny sposób na zastosowanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne zapewniają naturalną energię dla Twojego lokalu, a także redukują comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Budowa paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest nieznaczna. Kontrolujemy energię zbieraną przez Twój układ, by upewnić się, iż wytwarza on prawidłową ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy rzetelność i skuteczność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż otrzymasz najlepsze panele dla Twojego domu.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem specjalistów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej pracy i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Oferujemy różnorodny wachlarz rozwiązań i usług w zakresie energii odnawialnej, w tym układy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii i same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne i efektywne.

Pomagamy w organizowaniu i instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc ograniczyć koszty energii oraz równocześnie zwiększyć wydajność. Jest to wspaniała wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak i mniejszych.

Oszczędność pieniędzy

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom i osobom indywidualnym w pozyskaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Wszystkie nasze pomysły są dobrane i zaprojektowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Mamy również dedykowany zespół, który chętnie udzieli odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania dotyczące naszych usług oraz przeprowadzi analizę oszczędności.

Skład Energii

Układy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna jest realną i naturalną alternatywą dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Zespół Profesjonalistów

Spółka oferuje pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych układach słonecznych.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku lub instytucji w Skierniewicach

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od dużych miesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to działanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeśli zatrudnisz profesjonalną firmę do zaplanowania i zainstalowania układu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i skrócić czas oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – Nasi eksperci będą w stanie oszacować, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa optymalna w zależności od Państwa lokalizacji i potrzeb.
  • Wizyta – Musimy przeprowadzić kompletną analizę terenu, by upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Wykorzystując informacje zgromadzone podczas konsultacji, nasi projektanci zainicjują opracowywanie układu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Uprawnienia – Po otrzymaniu przez nasz zespół odpowiednich zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, by ograniczyć czas oczekiwania i zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po sprawdzeniu oraz zatwierdzeniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Układ energii odnawialnej to świetna inwestycja, która potrafi przynieść Ci błyskawiczne korzyści finansowe i rozwiązania dobre dla otoczenia.

Przed opracowaniem planu projektu nieunikniona będzie również wizytacja na miejscu, by otrzymać wszelkie konieczne dane, których nie sposób zdefiniować w rozmowie telefonicznej.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia i pozostałe elementy oddziałujące na parametry instalacji.

Zanim będziemy mogli zaprezentować Ci konkretną propozycję, sprawdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Dokument obejmować będzie dokładny obszar prac, wycenę, specyfikację układu oraz zapowiedzi produktywności. Do oferty dodana jest umowa na rozpoczęcie prac.

Żeby montaż instalacji słonecznej przebiegał płynnie, projekt powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, struktura oraz pokrycie.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Analizujemy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, by instalacja była estetyczna.

Przykładamy wszystkich starań, by projekt był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez niepotrzebnych przeróbek bądź konserwacji.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne wymagają specyficznych zaświadczeń na budowę systemów słonecznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Nie jest to dla nas komplikacją, albowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym projekcie instalacji oraz przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji i sukcesów nabywania pozwoleń, że czas konieczny na ich uzyskanie jest realnie mały.

Montaż instalacji

Pierwszym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie bezproblemowego dostępu na dach obiektu.

Najczęściej jest to drabina lub dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z maksymalną efektywnością.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to nowy etap w realizacji projektu.

Nasz zespół dba o to, by układ działał maksymalnie produktywnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych scali kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń oraz szczegółowe testy działania kompletnej instalacji, tak by plan produkcji energii założony w projekcie był w pełni wykonywany.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest obowiązkowy.

Dla generowania najlepszych efektów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz przeprowadzić pomiar wydajności.

Możesz to wykonać indywidualnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Skierniewice zainstalowanie układu słonecznego dla Twojego domu jest bezbolesne i opłacalne.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją prywatną oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, więc jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania bądź problemy, jesteśmy do dyspozycji.