Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

MK Fotowoltaika Łódź | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli szukasz systemu energii słonecznej w regionie łódzkim, zespół MK Fotowoltaika z Łodzi jest tutaj, aby Ci pomóc. Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci uzyskać system energii słonecznej zainstalowany w Twoim domu lub firmie.

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii słonecznej zmieniają rynek energetyczny i szybko stają się najbardziej pożądaną nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych systemów, a wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie monitorujące, które pokazuje nam dokładnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, wysoce wydajne panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza rozległa wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność i okoliczności.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych powiązanych z siecią, rozwiązań magazynowania energii oraz systemów zasilania poza siecią. 

Fotowoltaika dla Twojej firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu i budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Firmy zarówno duże jak i małe mogą obniżyć koszty energii i wdrożyć niestandardowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Oszczędność pieniędzy

Firma MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu firmom oraz osobom indywidualnym w uzyskiwaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół jest również gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i rozważyć wszystkie opcje.

Magazynowanie energii

Dla wielu organizacji nasze systemy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna sama w sobie może drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię. Systemy magazynowania energii zwiększają te oszczędności, ponieważ rozwiązują problem opłat za energię.

Kompetencje zespołu

Pełen zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, projektowania i budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Łodzi

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w swój biznes, który będzie rentowny przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych lub gospodarczych może wydawać się skomplikowanym procesem dla większości ludzi, ale nie ma się czego obawiać. Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Konsultacje – Aby rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś, a my ustalimy, czy energia słoneczna jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Musimy przeprowadzić pełną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – wykorzystując dane zebrane podczas wizyty, nasi inżynierowie rozpoczną projektowanie systemu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Instalacja – Po uzyskaniu przez nasz zespół odpowiednich pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ograniczyć czas oczekiwania i wykonać instalację jak najszybciej.
  • Oszczędność – dzięki zainstalowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich lub żadnych kosztach konserwacji.

Duża część oceny może być wykonana online lub przez telefon, ale aby wiedzieć, z czym naprawdę mamy do czynienia, prawie zawsze musimy przyjechać na miejsce i się rozejrzeć. Będziemy patrzeć w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą trochę, ale odjedziemy wiedząc dokładnie, co trzeba zrobić, aby uzyskać najefektywniejszy system fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, przedstawimy Ci kompleksową ofertę. Dokument zawierać będzie szczegółowy zakres prac, wycenę, specyfikację systemu oraz prognozy wydajności. Do oferty dołączona jest umowa na rozpoczęcie prac.

Struktura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja i materiał są unikalne, dlatego system musi zostać zaprojektowany przed jego instalacją. Bierzemy również pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i estetykę. Systemy te są wykonane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaprojektowany i zatwierdzony przez doświadczonego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zainstalowania systemu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane pozwolenie miejskie. Wymagania dotyczące pozwoleń ustalamy już na etapie oceny, więc nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi zostać dopilnowane. Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces uzyskiwania pozwoleń, więc jesteś w dobrych rękach.

Instalacja systemu

Na początek konstruujemy bezpieczną drogę z ziemi na Twój dach. Zazwyczaj jest to drabina lub dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów. Rozpoczniemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, a następnie zabezpieczymy same panele. Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi planami, połączymy panele przewodami. To faktycznie wymaga trochę matematyki, aby skoordynować obwody i zmaksymalizować wydajność systemu.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania. Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, i przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że wszystko idealnie współgra.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie mają ruchomych części i wymagają bardzo niewielkiej konserwacji. Powinny być czyszczone i testowane co jakiś czas, może jeden lub dwa razy w roku, w zależności od pogody. Możesz to zrobić samodzielnie lub skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli fotowoltaicznych.

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Łódź zainstalowanie systemu fotowoltaicznego dla Twojego domu jest bezbolesne i opłacalne. Nasze kompleksowe podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację i podłączenie. W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją własną, bezkosztową i bezemisyjną energię. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe plany konserwacji, które utrzymają Twój system w szczytowej formie.