Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Pabianice | Pompy Ciepła | Panele Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z gałęzi energii solarnej w Pabianicach, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu niedrogiego, dostosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele słoneczne są świetnym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia odnawialna to szybko poszerzająca się dziedzina, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych systemów, a wszyscy nasi odbiorcy posiadają wyposażenie nadzorujące, które pokazuje nam precyzyjnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z klasycznych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która oferuje najwyższej klasy panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją. Nie znajdziesz innej firmy o takim samym poziomie efektywności, solidności i obsługi.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna wiedza branżowa w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu dostarcza nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość i okoliczności.

Oferujemy różnorodny wachlarz rozwiązań i usług w obszarze energii odnawialnej, w tym systemy zasilania energią solarną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii , a także same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla prywatnych i komercyjnych systemów słonecznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Instalujemy systemy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i przemysłowych.

Firmy, które zastosowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii i realizują nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Oszczędź pieniądze

MK Fotowoltaika jest doświadczoną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci otrzymać dofinansowanie po skończonym projekcie. Będziemy pracować nad znalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dodatkowo lepiej poznać inne wydatki i opcje dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym kontrahentom wyraźnie obniżyć koszty energii. Energia solarna i systemy przechowywania energii są przyszłością uzyskiwania energii. Mogą one znacznie ograniczyć miesięczne rachunki za energię i na dłuższą metę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Zespół Ekspertów

Firma oferuje szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach słonecznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Pabianicach

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od wysokich miesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na nieodpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych bądź gospodarczych potrafi wydawać się złożonym procesem dla części ludzi, ale nie ma się czego obawiać.

Dokładamy wszystkich starań, aby czas od momentu oceny do uruchomienia instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – Przekręć do nas już dziś, aby nawiązać rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Potrzebujemy zrealizować kompletną ocenę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Plan – Nasi projektanci przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne obowiązkowe będzie także otrzymanie właściwych zezwoleń. Nasz zespół jest kompetentny także pod tym kątem i może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa domu bądź firmie, możemy przystąpić do pracy. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Układ energii odnawialnej to świetna inwestycja, która potrafi dać Ci błyskawiczne korzyści pieniężne i rozwiązania łagodne dla środowiska.

Większość potrzebnych informacji do oceny możemy uzyskać przez telefon lub zdalnie, lecz wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, rozmieszczenie dachu, kierunek pochylenia, stopień zaciemnienia i pozostałe czynniki oddziałujące na parametry instalacji.

Zanim będziemy umieli zaprezentować Ci konkretną ofertę, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

Dokument obejmować będzie dokładny obszar czynności, ewaluację, specyfikację układu i prognozy wydajności. Do propozycji dorzucona jest umowa na podjęcie prac.

Potrzebujemy też ustalić szczegółowo wszelkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał czy rozmiar, aby wykonać doskonały plan pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod uwagę w trakcie planowania instalacji.

Układ słoneczny będzie zaprojektowany przez najsolidniejszych fachowców od fotowoltaiki tak, żeby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że uregulowania lokalne wymagają dodatkowych pozwoleń na budowę systemów słonecznych, co minimalnie przedłuża cały proces.

Uzupełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest rozplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Mamy za sobą już tyle instalacji i sukcesów nabywania zezwoleń, że czas niezbędny na ich pozyskanie jest możliwie mały.

Instalacja układu

Panele fotowoltaiczne i zespół potrzebują mieć zapewniony bezpieczny transport z parteru na wysokość dachu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania czy także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Zanim zainstalujemy też panele, nieodzowne będą klemy, kątowniki i uchwyty, żeby kompletna struktura była solidna i niezawodna.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to kolejny moment w realizacji projektu.

Nasz zespół dba o to, żeby system pracował maksymalnie wydajnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie przeprowadzenie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz fachowiec ds. fotowoltaiki.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszelkich urządzeń i całkowite pomiary działania kompletnej instalacji, tak aby program produkcji energii ustanowiony w projekcie był w pełni spełniany.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli słonecznych nie jest pożądana, gdyż te umocowane są na stałe.

Proponuje się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić chociaż raz w roku, żeby zachowywały maksymalną efektywność.

Czy zrobisz to przy asyście usług specjalistycznej firmy bądź osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Pabianice to niezwykle przejrzysty proces, który umożliwi Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, ale również przygotowywanie i organizowanie upoważnień, z czym oczywiście również pomagamy.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją prywatną i odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu kilku tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze pomocą, dlatego jeżeli będziesz mieć dowolne pytania bądź problemy, jesteśmy do dyspozycji.